
Гравер аккумуляторный Xiaomi Duka ATuMan Electric Grinding EP2 (42 насадки)
3 514 ₴
3 499 ₴
- В наличии
- Код: 120105
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гравер аккумуляторный Xiaomi Duka ATuMan Electric Grinding EP2 (42 насадки)
Артикул производителя: EP2
id rf-000004518
Артикул производителя: EP2
id rf-000004518
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Duka |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость аккумулятора | 1100 мА*год |
| Вага в упаковці | 0,587 кг |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Гарантійний термін (місяців) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 см |
| Источник питания | Акумулятор |
| Дополнительно | Діаметр затиску 2.35 мм |
| Захист | Від перевантаження, Від перегріву, Від перенапруги, Від короткого замикання |
| Комплект поставки | Гравер, 42 насадки, Кейс для зберігання, Кабель Type-C |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Материал инструмента | Алюмінієвий сплав |
| Напряжение | 7.2 У |
| Способи заряджання | Від USB Type-C |
| Тип | Гравери |
| Время автономной работы | 50 хвилин на максимальній швидкості без навантаження |
| Время зарядки | 1.2 години |
| Ширина в упаковці (см) | 10,5 |
Информация для заказа
- Цена: 3 499 ₴




