-3%

Термокружка Xiaomi DailyElements Drink Cup 420ml (DE08BH003) Біла
1 331 ₴
1 292 ₴
- В наявності
- Код: 120137
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термокружка Xiaomi DailyElements Drink Cup 420ml (DE08BH003) White
Артикул виробника: DE08BH003
id rf-000004730
Артикул виробника: DE08BH003
id rf-000004730
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Xiaomi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0,32 кг |
| Висота в упаковці (см) | 9 |
| Гарантійний термін (місяців) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 16,5 см |
| Додатково | Ефективна ізоляція тепла: вище 39°C (6 годин) |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об `єм | 420 мл |
| Тип | Термокружки |
| Ширина в пакованні (см) | 9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 292 ₴




