
Зовнішній акумулятор HOCO J72 Easy travel power bank(10000mAh) чорний
527 ₴
- В наличии
- Код: 120498
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Портативний акумулятор HOCO J72 Easy travel — незамінна річ у дорозі, поході, на відпочинку або коли відсутнє електропостачання або не має доступу до електромережі. Power bank призначений для живлення гаджетів і є дуже необхідним придбанням.Зручна форма, невелика вага акумулятора, сучасний та стильний дизайн, наявність LED-індикації роботи зарядного пристрою — лише деякі переваги даного пауербанку.Особливості:- Акумулятор із двома виходами для швидкої зарядки гаджетів;
- Не габаритний та легкий – легко носити із собою у сумці чи рюкзаку;
- Стильний зовнішній вигляд та матова поверхня;
- Якісні матеріали забезпечують тривалий термін експлуатації;
- Вбудована багаторівнева система захисту, у тому числі від короткого замикання, перепадів напруги та перегріву.
Артикул виробника: 6931474738370
id ksm-1667
Артикул виробника: 6931474738370
id ksm-1667
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 225 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh Ah |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Цвет | Black |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал | ABS-пластик |
| Мoдель | J72 Easy travel |
| Особенности | з LED індикатором |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для смартфонів та планшетів |
| Розміри | 136 × 68 × 16 мм |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Стандартна |
Информация для заказа
- Цена: 527 ₴




