-18%

Відеосвітло Ulanzi Vijim Waterproof Versatile LED light, 4W (UV-2172 L2)
1 863 ₴
1 520 ₴
- В наявності
- Код: 120529
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний накамерне відеосвітло/ліхтар із фільтрами, розсіювачем, відбивачем і блендою, а також можливістю застосування під водою на глибині до 10 м, призначений для використання в парі з телефоном, екшн-камерою або як самостійний освітлювальний ґаджет.РІЗНОМАНІТНІСТЬ ФІЛЬТРІВ
Накамерне світло Ulanzi L2 комплектується різними фільтрами та рефлекторами, а саме: силіконовим розсіювачем (усуває ефект подразнення очей під час селфі знімання), розсіювачем стільники (зменшує кількість відблисків на предметі), регульованої блендою (обмежена кут освітлення), круглим рефлектором (точкове освітлення), 8 кольоровими фільтрами. Усі перераховані аксесуари мають швидкознімне магнітне кріплення.АВТОНОМНІСТЬМінівідеосвітло Ulanzi L2 обладнане ємнісним акумулятором 800 mAh, якого досить на 240 хвилин безперервного світіння на мінімальній яскравості або на 65 хвилин за максимального налаштування рівної 1000 люксів на відстані 50 см.НАДІЙНИЙ ЗАХИСТПластиковий корпус обладнаний штативним кріпленням 1/4 в нижній частині, додатковим холодним черевиком у верхній і магнітом на задній стінці. Наявність магнітного заряджання замість стандартного USB порту дало змогу розв'язати проблему з пилом і водозахистом, накамерне світло відповідає протоколу захисту IP68.
Артикул виробника: 2172
id ksm-4278
Артикул виробника: 2172
id ksm-4278
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Ulanzi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 800 mAh |
| Індекс передачі кольору | CRI 95+ |
| Вага | 70 г |
| Гарантійний термін | 3 |
| Гарантія в місяцях | 3 |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | Vijim Waterproof Versatile LED light |
| Потужність зарядки | 5 W |
| Температура кольору | 5500K |
| Тип лампи | LED панелі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴




