-11%

Зовнішній акумулятор HOCO J144A Hymn power bank(30000mAh) білий
1 480 ₴
1 315 ₴
- В наличии
- Код: 120546
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HOCO J144A Hymn power bank(30000mAh) — портативний акумулятор ємністю 30000 мАг та зручним дисплеєм, що вказує на рівень заряду. Має USB-C/Micro-USB вхідні порти та подвійний USB 2A вихід.Виготовлений з якісного та вогнестійкого пластику, має матове покриття. Надійно зібраний корпус не розсипиться від легких ударів та падінь.Неймовірних 30 000 мАг ємності портативної батареї забезпечать до 10 повноцінних зарядок. Чудовий варіант для подорожей та для відеомейкерів, яким постійно потрібно заряджати купу девайсів.
Артикул виробника: 6942007642149
id ksm-5070
Артикул виробника: 6942007642149
id ksm-5070
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 612 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 30000 mAh Ah |
| Индикация | Дисплей |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Вхід | 5 V / 2 A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Цвет | white |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал | ABS + PC |
| Мoдель | J144A Hymn |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 164 × 80 × 32.5 мм |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа |
| Функції зарядки | Стандартна |
Информация для заказа
- Цена: 1 315 ₴




