-16%

Зовнішній акумулятор Baseus Magnetic Mini Air Wireless Fast Charge Power Bank 6000mAh 20W Nebula фіолетовий
1 570 ₴
1 315 ₴
- В наличии
- Код: 120585
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компактний павербанк з підтримкою магнітної бездротової зарядки MagSafe ідеально підходить для швидкого підживлення iPhone «на ходу». Потужність 20 Вт забезпечує високу швидкість заряджання, а ємність 6000 мАг дозволяє залишатися на зв'язку протягом усього дня. Унікальний колір Nebula Purple вигідно вирізняє цей аксесуар серед стандартних моделей.
Артикул виробника: P10059002513-00
id ksm-8250
Артикул виробника: P10059002513-00
id ksm-8250
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Функции зарядки | MagSafe |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh Ah |
| Выходные интерфейсы | 1 x Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна потужність | 20 W |
| Кабель | Type-C/Type-C (0.5 м) |
| Цвет | Purple |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ABS-пластик |
| Мoдель | P10059002513-00 |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Упаковка | Картонная |
| Функції зарядки | Fast charging 20 W |
Информация для заказа
- Цена: 1 315 ₴


