-4%

Зовнішній акумулятор ACEFAST M12 PD20W ultra-thin magnetic wireless charging power bank 10000mAh, чорний
1 588 ₴
1 532 ₴
- В наличии
- Код: 120593
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зовнішній акумулятор ACEFAST M12 забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Елегантний корпус з полікарбонату та алюмінієвого сплаву не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним. Ємність 10 000 мАг забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Бездротова зарядка потужністю 5, 7,5, 10 та 15 Вт для заряджання смартфонів, смарт-годинників та бездротових навушників. Спеціальний LED-індикатор дозволяє легко стежити за рівнем заряду, а завдяки підтримці протоколів швидкого заряджання PD2.0, PD3.0, QC2.0, QC3.0, AFC, FCP та SCP цей акумулятор стає універсальним рішенням для будь-якого користувача. Компактні розміри та мала вага роблять його зручним для повсякденного використання та перенесення. Оснащений портом USB-C (вхід 5V / 3A, 9V / 2A / вихід 5V / 3A, 9V / 2,22A), акумулятор ACEFAST M12 стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Артикул виробника: 6974316283393
id ksm-8812
Артикул виробника: 6974316283393
id ksm-8812
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 174 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh Ah |
| Выходные интерфейсы | USB Type-C; бездротовий |
| Вхід | 18 W |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 18 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Цвет | Black |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Мoдель | M12 |
| Особенности | ультратонке |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Поддержка MagSafe | Да |
| Розміри | 102 × 67 × 13.6 мм |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове/бездротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
Информация для заказа
- Цена: 1 532 ₴




