-2%

Мережевий зарядний пристрій WUW-C172 20W PD USB-C + USB QC3.0 18W чорний
281 ₴
276 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- В наличии
- Код: 120595
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зарядний пристрій WUW-C172 обладнано портом живлення USB-C і портом швидкого заряджання USB-A. Він підтримує більшість протоколів заряджання: PD 3.0, QC 3.0/2, FCP, AFC, тому ви можете швидко заряджати два пристрої, наприклад, мобільний телефон та планшет, одночасно.ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ РОЗПОДІЛ ПОТУЖНОСТІЗарядний пристрій WUW-C172 забезпечує максимальну вихідну потужність 38 Вт(USB-A – 18W, USB-C – 20W) та допомагає вам працювати ефективно та гнучко.НАДІЙНО І КОМПАКТНОЗарядний пристрій WUW-C172 із вбудованою системою захисту може захистити підключений пристрій від короткого замикання, перегріву, перевантаження струмом.
Артикул виробника: 6972573335381
id ksm-9011
Артикул виробника: 6972573335381
id ksm-9011
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
| Количество USB-портов | 2 |
| Состояние | Новое |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід | 1.67 A |
| Выходное напряжение | 12 V |
| Выходная мощность | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C172 |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Информация для заказа
- Цена: 276 ₴



