-1%

Зовнішній акумулятор WUW Y142 5000mAh чорний
397 ₴
395 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- В наличии
- Код: 120626
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
WUW Y142 — це компактний і стильний зарядний пристрій, розроблений для швидкого та безпечного заряджання сучасних гаджетів.- Компактність і портативність: Невеликий розмір і легка вага дають змогу легко брати пристрій із собою в дорогу.- Надійність і безпека: Вбудовані системи захисту забезпечують безпечну зарядку ваших пристроїв. Якісні матеріали та збірка гарантують довговічність.- Стильний дизайн: Мінімалістичний і сучасний зовнішній вигляд.
Артикул виробника: Y142
id ksm-11085
Артикул виробника: Y142
id ksm-11085
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh Ah |
| Выходные интерфейсы | USB + USB Type C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Цвет | Black |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Мoдель | Y142 |
| Мощность | 22.5 W |
| Назначение | Универсальное |
| Поддержка MagSafe | Да |
| Тип батареи | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Стандартна |
Информация для заказа
- Цена: 395 ₴



