-19%

Зовнішній акумулятор WUW Y138 (PD22.5W quick charge) 20000mAh чорний
1 001 ₴
814 ₴
- В наличии
- Код: 120637
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Повербанк WUW Y138 — компактна універсальна батарея, виготовлена з високоякісних матеріалів, дозволить швидко та безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів. Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 20000 мАг.Зарядний пристрій практичний у використанні. Його зручно брати із собою, не турбуючись про випадкове пошкодження під час транспортування.ШВИДКА ТА БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКАОснащений двома роз'ємами USB — для заряджання гаджетів. Type-C можна використовувати як для заряджання гаджетів, так і самої батареї.Повербанк підтримує технологію швидкого заряджання Power Delivery та Quick Charge 3.0. Технологія швидкого заряджання дозволяє не тільки заряджати в прискореному режимі підключені пристрої, але й зовнішній акумулятор.Для безпеки гаджетів у пристрій вбудовано кілька рівнів захисту: від перенапруги, перезаряджання, короткого замикання та перегріву.
Артикул виробника: Y138
id ksm-12238
Артикул виробника: Y138
id ksm-12238
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Особенности | Быстрая зарядка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 400 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh Ah |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Вхід | 18 W |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Цвет | Black |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал | ABS-пластик |
| Мoдель | Y138 |
| Мощность | 22.5 W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 68 × 148 × 25 мм |
| Тип батареи | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Quick Charge 3.0 |
Информация для заказа
- Цена: 814 ₴




