-1%

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS41A Potential dual-port charger білий
175 ₴
174 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 120793
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS41A Potential dual-port charger White має зручний, вогнетривкий та міцний корпус з двома портами USB, які дозволяють заряджати одночасно два пристрої. Сила струму становить 2А, вихідна потужність 10 Вт, МЗП забезпечує достатньо швидкий та стабільний заряд. Завдяки вбудованому смарт-чипу девайс автоматично ідентифікує підключений пристрій та видає необхідну потужність заряду, що робить процес безпечним для батареї вашого ґаджета.Крім того, BOROFONE BAS41A Potential dual-port charger White гарантує захист від перегрівання, перезаряджання та короткого замикання. Сумісний з більшістю сучасних мобільних пристроїв, тому однаково добре заряджатиме Android-смартфон та планшет, iPhone та iPad, TWS-гарнітуру тощо.BOROFONE BAS41A Potential dual-port charger White має на корпусі LED-індикатор, який оповіщує про підключення пристрою до мережі.
Артикул виробника: 6941991113741
id ksm-32316
Артикул виробника: 6941991113741
id ksm-32316
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33 г |
| Вихід | 2 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | BAS41A |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174 ₴




