-1%

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS51A Absolute dual-port charger set(Type-C) чорний
219 ₴
217 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 120794
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS51A Absolute dual-port charger Black має зручний, вогнетривкий та міцний корпус з двома USB портами, які дозволяють заряджати одночасно два пристрої. Сила струму становить 2.4А, вихідна потужність 12 Вт, МЗП забезпечує достатньо швидкий та стабільний заряд. Завдяки вбудованому смарт-чипу девайс автоматично ідентифікує підключений пристрій та видає необхідну потужність заряду, що робить процес безпечним для батареї вашого ґаджета.Крім того, BOROFONE BAS51A Absolute dual-port charger Black гарантує захист від перегрівання, перезаряджання та короткого замикання. Сумісний з більшістю сучасних мобільних пристроїв, тому однаково добре заряджатиме Android-смартфон та планшет, iPhone та iPad, TWS-гарнітуру тощо.
В комплекті до зарядного пристрою входить еластичний кабель живлення USB-A – Type-c довжиною 1 метр. Кабель не зменшує потужність зарядного пристрою та забезпечує достатню швидкість передачі даних при синхронізації між різними ґаджетами.
Артикул виробника: 6941991116131
id ksm-32325
Артикул виробника: 6941991116131
id ksm-32325
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 64 г |
| Вихід | 2.4 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 12 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | BAS51A |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 217 ₴




