-3%

Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BAS71A Source single-port charger set(Type-C) білий
182 ₴
176 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 120795
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BOROFONE BAS71A Source single-port charger set(Type-C) — набір із зарядного пристрою з одним USB-портом та кабелем USB – Type-C. Підходить для зарядки більшості пристроїв — телефонів, смартфонів та планшетів, смарт-годин, повербанків та інших.Пристрій виготовлено з якісного ABS-пластику, принципова відмінність якого — вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні. Завдяки наявності порту USB та змінного кабелю у комплекті є можливість заряджати пристрої з різними конекторами. Завдяки компактним розмірам, пристрій можна легко переносити з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити гаджети.ОСОБЛИВОСТІ− Інтелектуальне регулювання струму;
− Компактний, легкий пристрій — не займе багато місця і легко поміститься в кишеню, стане в нагоді в подорожі;
− Вбудований чіп забезпечує безпечну зарядку та оберігає від перегріву, стрибків напруги та перевантаження;
− Максимальна сила струму: 2.1 А;
− Виконано з якісного, стійкого до нагрівання та деформації ABS-пластику.
Артикул виробника: 6941991122620
id ksm-32332
Артикул виробника: 6941991122620
id ksm-32332
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 57 г |
| Вихід | 2.1 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | BAS71A |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴




