-9%

Навушники ігрові BOROFONE BO112 Wave gaming headphones чорний
676 ₴
616 ₴
- В наличии
- Код: 120806
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Навушники Borofone BO111 — це стильні та комфортні ігрові навушники, які забезпечують якісний звук та зручність під час тривалих ігрових сесій.Завдяки міцній конструкції, чутливому мікрофону та об'ємному звучанню вони ідеально підходять для геймерів, а також для прослуховування музики або перегляду фільмів.Потужні динаміки забезпечують об'ємне звучання з глибокими басами та чіткими високими частотами. М'які амбушури та регульоване оголов'я забезпечують комфорт навіть при тривалому використанні. Гнучкий мікрофон для чіткого зв'язку під час ігор або дзвінків. 2-метровий кабель дозволяє використовувати навушники, не обмежуючи рухів. Підходять для ПК, ноутбуків, ігрових консолей, смартфонів та інших пристроїв з 3.5 мм аудіовиходом та роз’ємом USB-A.
Артикул виробника: 6941991124648
id ksm-33791
Артикул виробника: 6941991124648
id ksm-33791
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Микрофон | Выдвижной |
| Назначение | Геймерские |
| Состояние | Новое |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | USB-A + штекер 3.5 мм |
| Вес | 268 г |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Длина | 2 м |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Пластик |
| Мoдель | BO112 |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумопоглинання |
| Особенности | RGB-підсвічування |
| Розміри | 218 × 170 × 100 мм |
| Тип навушників | Накладні |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
Информация для заказа
- Цена: 616 ₴




