-8%

Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C145A Charm single port QC3.0 charger set(Type-C) білий
264 ₴
243 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 120811
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO C145A Charm single port QC3.0 charger set(Type-C) White — це практичний, компактний аксесуар, який відрізняється підтримкою швидкої зарядки та винятковою надійністю, а також йде в комплекті з кабелем Type-C довжиною 1 м.Аксесуар реалізований в ергономічному дизайні, що у поєднанні невеликими розмірами та здатністю працювати від мереж з напругою від 100 V до 240 V робить його чудовим вибором для використання як вдома, так і під час подорожей. Його приємна на дотик поверхня та заокруглені бічні грані внесуть додаткову зручність у повсякденну експлуатацію. Корпус пристрою надійно зібраний, виготовлений із міцного, вогнестійкого полікарбонату та ABS-пластику, що гарантує захист внутрішніх електронних компонентів від негативного зовнішнього впливу.Модель забезпечена багаторівневою системою захисту від перегріву, короткого замикання, перевантаження та стрибків напруги, оснащена вилкою європейського стандарту та одним роз'ємом USB. Швидка зарядка забезпечується підтримкою протоколів QC, FCP та AFC з максимальною потужністю 18 W.
Артикул виробника: 6942007630238
id ksm-34549
Артикул виробника: 6942007630238
id ksm-34549
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 61 г |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB-A to Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ABS + PC |
| Мoдель | C145A Charm |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Quick Charge; FCP; AFC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴




