-27%

Зовнішній акумулятор VEGER 10000 mAh with built-in cables Type C / Lightning PD QC3.0 35W K1 (W1188) чорний
1 427 ₴
1 039 ₴
- В наличии
- Код: 120901
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зовнішній акумулятор Veger K1 (W1188) ємністю 10 000 мАг гарантує швидку зарядку пристроїв будь-коли та будь-де.ПОРТАТИВНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ ІЗ ВБУДОВАНИМИ КАБЕЛЯМИЦей зовнішній акумулятор ємністю 10 000 мАг має вихідний порт USB-A потужністю 22,5 Вт та вхідний порт USB-C, а також два вбудовані кабелі (Lightning потужністю 27 Вт та USB-C потужністю 35 Вт) і підходить для безпосереднього використання з більшістю найновіших пристроїв на ринку. Інтелектуальна система запобігає перезарядженню, перенапрузі, перевантаженню по струму та коротким замиканням.ЗАРЯДЖАЙТЕ КІЛЬКА ПРИСТРОЇВ ОДНОЧАСНОПорти підтримують швидку зарядку чотирьох пристроїв одночасно, таких як смартфон, планшет, портативна консоль або навушники TWS, що заощаджує ваш час і позбавляє необхідності чекати на поповнення заряду акумулятора.БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНОМінімалістичний, тонкий дизайн і легка вага роблять зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а світлодіодний дисплей повідомить вас про рівень заряду вашого пристрою
Артикул виробника: VG-W1188
id ksm-36078
Артикул виробника: VG-W1188
id ksm-36078
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VEGER |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 196 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh Ah |
| Индикация | Дисплей |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; вбудований кабель USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 35 W |
| Цвет | Black |
| Комплект поставки | Пауербанк; інструкція; гарантійний талон |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Мoдель | K1 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 105 × 56 × 26.4 мм |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
Информация для заказа
- Цена: 1 039 ₴




