-27%

Зовнішній акумулятор VEGER Wireless 10000mAh 38.5Wh 3.85V чорний
1 494 ₴
1 092 ₴
- В наличии
- Код: 120906
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зовнішній акумулятор Veger MagOn ємністю 10 000 мАг гарантує швидке заряджання пристроїв будь-коли та будь-де.ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯВикористання високо оціненого літій-полімерного акумулятора забезпечує повільніше розрядження павербанку. Ємність 10 000 мАг дозволить вам зарядити телефон декілька разів (залежно від обсягу акумулятора вашого iPhone), що робить його корисним у дорозі, коли у вас немає постійного доступу до розеток.БЕЗДРОТОВЕ ТА ТРАДИЦІЙНЕ ЗАРЯДЖАННЯПорти USB-C та Lightning підтримують технології швидкої зарядки Power Delivery (22,5 Вт) та Quick Charge 3.0, що дозволяє швидко заряджати смартфон (від 0 до 50% лише за 30 хвилин). Якщо у вас немає з собою кабелю, ви можете скористатися функцією бездротової зарядки завдяки технології MagSafe, яка також працює через різні чохли.БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНОМінімалістичний, тонкий дизайн та легка вага роблять цей зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а 5 світлодіодів повідомлять вам про рівень заряду вашого пристрою.
Артикул виробника: VG-W1151-B
id ksm-36174
Артикул виробника: VG-W1151-B
id ksm-36174
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VEGER |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 170 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh Ah |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C; бездротовий інтерфейс |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; Lightning |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Цвет | Black |
| Комплект поставки | Пауербанк; кабель |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Мoдель | MagOn |
| Особенности | Підтримка швидкої зарядки |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Поддержка MagSafe | Да |
| Розміри | 110 × 68.6 × 16 мм |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
Информация для заказа
- Цена: 1 092 ₴




