-33%

Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ80C Clever 22.5W+PD20W fully compatible power bank(50000mAh) чорний
2 323 ₴
1 546 ₴
- В наличии
- Код: 120917
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ80C Clever 22.5W+PD20W fully compatible power bank(50000mAh) Black — створений для комфортного та безпечного заряджання гаджетів, здатний зарядити більшість сучасних моделей смартфонів за мінімальний час.Виконаний у практичному, класичному дизайні із стильно реалізованими деталями, зручний у використанні.Міцний корпус з вогнестійкого полікарбонату та ABS-пластику, надійна літій-полімерна батарея, інтелектуальна мікросхема, що контролює струм і напругу, захист від перегріву та короткого замикання гарантують тривалий термін служби павербанку та убережуть гаджет, що заряджається, від пошкоджень.На передній панелі знаходяться LED-індикатори, що допоможуть легко та просто визначити рівень заряду вбудованої батареї ємністю 50000mAh.Портативна батарея оснащена двома інтерфейсами для її заряджання (USB-C/Micro-USB) та трьома інтерфейсами для заряджання сторонніх пристроїв — роз'ємом USB-С та парою USB-А портів. Всі інтерфейси підтримують швидку зарядку як самого павербанка, так і пристроїв, що заряджаються від нього.
Артикул виробника: 6941991121654
id ksm-36261
Артикул виробника: 6941991121654
id ksm-36261
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 965 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 50000 mAh Ah |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB Type-A; USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W+PD20 W |
| Цвет | Black |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Материал корпуса | ABS+PC |
| Мoдель | BJ80C |
| Особенности | Підтримка швидкої зарядки |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 147 × 70 × 66 мм |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
Информация для заказа
- Цена: 1 546 ₴




