-27%

Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ82 Dawn magnetic power bank(5000mAh) чорний
807 ₴
590 ₴
- В наличии
- Код: 120964
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зовнішній акумулятор Borofone BJ82 — компактна універсальна батарея, яка дозволить швидко і безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів. Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 5000 мАг.Зарядний пристрій практично в використанні. Поміщається в будь-яку сумку або навіть кишеню. Його зручно брати з собою, не турбуючись про випадкове пошкодження під час транспортування.БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКАГоловна особливість цього повербанка — бездротова зарядка на 5W. Це робить повербанк універсальним і зручним рішенням для зарядки гаджетів без використання кабелів. Пристрій завжди готове до використання. Наприклад, щоб почати заряджати телефон за допомогою бездротової зарядки, достатньо прикласти до нього портативний акумулятор. Магнітне кріплення спрощує процес зарядки, роблячи його швидким і ефективним.ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИКорпус батареї виготовлений з вогнестійкого пластику. LED-індикатор на корпусі відображає рівень заряду батареї.Повербанк компактний і легкий, що робить його зручним для транспортування. Має захист від перезарядки, короткого замикання і перегріву.ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ:− бездротова зарядка;
− дозволяє одночасно заряджати 2 пристрої — через USB і бездротовим способом;
− компактні розміри і невелика вага;
− оснащений захистом від короткого замикання і перегріву;
− індикатор заряду.
Артикул виробника: 6941991124792
id ksm-36559
Артикул виробника: 6941991124792
id ksm-36559
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh Ah |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Вес | 140 г |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; бездротовий |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Цвет | Black |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал корпуса | ABS+PC |
| Мoдель | BJ82 |
| Особенности | бездротова зарядка MagSafe |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Поддержка MagSafe | Да |
| Розміри | 100 × 64 × 16 мм |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
Информация для заказа
- Цена: 590 ₴




