-7%

Акумулятор Duracell HR3 900mAh (4шт)
1 082 ₴
1 005 ₴
- В наличии
- Код: 120974
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумулятори Duracell AAA (Ni-MH) 900 mAh — надійне рішення для пристроїв, які потребують стабільного живлення щодня. Вони чудово підходять для пультів дистанційного керування, бездротових клавіатур і мишей, дитячих іграшок, цифрових камер та іншої електроніки з високим енергоспоживанням.Завдяки ємності 900 mAh акумулятори забезпечують тривалий час роботи, а можливість багаторазового перезаряджання робить їх вигідною та екологічною альтернативою одноразовим батарейкам. Це одні з найвитриваліших акумуляторів AAA від Duracell — вони зберігають до 80 % заряду після 12 місяців без використання та залишаються придатними для заряджання навіть після 10 років зберігання.Кожен акумулятор проходить ретельний контроль якості, безпеки та герметичності, тож ви можете бути впевнені в стабільній роботі та довговічності, якою славиться бренд Duracell.
Артикул виробника: 5000394203822
id ksm-36673
Артикул виробника: 5000394203822
id ksm-36673
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Duracell |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Типоразмер | AAA |
| Тип | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 900 mAh Ah |
| Вес | 12 г |
| Гарантийный срок | 0.5 |
| Гарантія в місяцях | 14 днів |
| Страна регистрации бренда | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество в упаковке | 4 шт |
| Мoдель | HR03 |
| Напряжение | 1.2 V |
| Розміри | 44.5 × 10.5 мм |
| Химический состав | Нікель-металогідридні (Ni-MH) |
Информация для заказа
- Цена: 1 005 ₴




