
Бездротовий адаптер Asus USB-ac53 Nano (90IG03P0-BM0R10) (WiFi5 AC1200)
1 544 ₴
1 463 ₴
- В наявності
- Код: 53661
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Мережева карта Wi-Fi ASUS USB-AC53 (90IG03P0-BM0R10)
Бездротовий зв’язок п’ятого покоління
Найсучасніший стандарт Wi-Fi тепер доступний для практичного використання за допомогою компактного USB-адаптера, що забезпечує швидкість передачі даних у діапазоні 5 ГГц на рівні 867 Мбіт/с.
Підтримка технології MIMO
Технологія MIMO забезпечує високу швидкість передачі даних, коли до бездротового адаптера підключено відразу кілька клієнтських пристроїв одночасно.
Практичний дизайн
USB-AC53 Nano — це компактний і надійний бездротової адаптер, який можна навіть не виймати з USB-порту ноутбука під час транспортування.
Підтримка двох частотних діапазонів
Підтримка двох частотних діапазонів USB-AC53 Nano дозволяє використовувати обидва частотні діапазони Wi-Fi, тому можна, наприклад, застосовувати менш завантажений діапазон 5 ГГц для чутливих до пропускної здатності каналу додатків, як-от трансляція потокового відео, а діапазон 2,4 ГГц зарезервувати для скачування файлів і веб-серфінгу.
Артикул 90IG03P0-BM0R10,USB-AC53
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Швидкість передачі даних | 867 Мбіт/сек |
| Тип антени | Внутрішня |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 5 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс підключення | USB |
- Ціна: 1 463 ₴





