-1%

SSD накопичувач Kingston KC600 2 TB (SKC600/2048G)
27 001 ₴
26 786 ₴
- В наличии
- Код: 147866
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
KC600 від компанії Kingston - це твердотільний накопичувач (SSD) повнофункціональної ємності, розроблений для забезпечення виняткової продуктивності і функціональної чуйності системи. Він відрізняється безпрецедентно малим часом початкового завантаження, а також високою швидкістю завантаження і передачі даних. Накопичувач поставляється в 2,5-дюймовому форм-факторі і оснащений інтерфейсом SATA 3.0 з зворотною сумісністю. У накопичувачі KC600 застосовується новітня технологія пам'яті 3D TLC NAND з підтримкою комплексного пакету безпеки, який включає 256-бітове апаратне шифрування AES, TCG Opal і eDrive.
Артикул виробника: SKC600/2048G
id mr-00001850
Артикул виробника: SKC600/2048G
id mr-00001850
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | SSD |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 2 048 |
| Интерфейс | SATA 3 |
| Апаратне шифрування | 1 |
| Вес | 40 |
| Гарантійний термін (місяців) | 6 |
| Додатки | для настільного комп'ютера |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,2 |
| Зовнішня швидкість запису | 520 |
| Зовнішня швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Контроллер | SM2259 |
| Наработка на отказ | 1 млн. год |
| Рабочая температура | 0°C до 70°C |
| Розміри (ШхВхТ) | 100,1 x 69,85 x 7 |
| Споживання енергії (типове) при записі | 3,2 |
| Споживання енергії (типове) при читанні | 1,3 |
| Температура зберігання | -40°C до 85°C |
| Тип | внутрішній |
| Тип NAND пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм фактор | 2.5" |
| Швидкість записування до | 80 |
| Швидкість читання до | 90 |
Информация для заказа
- Цена: 26 786 ₴


