-11%

Зовнішній акумулятор Baseus Magnetic Mini Air Wireless Fast Charge Power Bank 6000mAh 20W Nebula Purple(With Simple Series
1 483 ₴
1 315 ₴
- В наличии
- Код: 154572
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зовнішній акумулятор Baseus Magnetic Mini Air Wireless Fast Charge Power Bank 6000mAh 20W Nebula Purple
Зовнішній акумулятор Baseus Magnetic Mini Air — компактний та стильний павербанк із підтримкою бездротової та швидкої зарядки. Ідеальне рішення для користувачів смартфонів із підтримкою MagSafe, забезпечує зручну зарядку без кабелів у будь-яких умовах.
Характеристики:
Ємність: 6000 мАг
Потужність: до 20 Вт
Тип зарядки: бездротова + дротова
Інтерфейс: USB Type-C
Колір: Nebula Purple
Особливості:
Магнітна фіксація для надійного кріплення
Підтримка швидкої зарядки
Компактний форм-фактор
Сумісність із MagSafe
Переваги:
Зручність використання без кабелів
Ідеально для подорожей
Стильний дизайн
Надійність бренду Baseus
Артикул виробника: P10059002513-00
id ksm-8250
Артикул виробника: P10059002513-00
id ksm-8250
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Функции зарядки | MagSafe |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходные интерфейсы | 1 x Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 6000 mAh |
| Загальна потужність | 20 W |
| Кабель | Type-C/Type-C (0.5 м) |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель Power bank | P10059002513-00 |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Упаковка | Картонная |
| Функції зарядки | Fast charging 20 W |
| Цвет корпуса | Purple |
Информация для заказа
- Цена: 1 315 ₴


