
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ20A Smart 83W dual port PD65W+QC3.0 car charger Прозорий Чорний
427 ₴
- В наличии
- Код: 154594
- +380 (67) 249-48-482ий
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ20A Smart 83W dual port PD65W+QC3.0 car charger Transparent Black забезпечує швидкий і стабільний заряд. У пристрої передбачена багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження і короткого замикання.
Аксесуар має два USB-порти, які підтримують технології Quick Charge 3.0 та PD, таким чином забезпечує високу швидкість зарядки. Максимальна потужність порту USB-A становить 18 W, а Type-C — 65 W.
Аксесуар може використовуватися в легкових і вантажних автомобілях на 12 і 24 V бортової напруги. Модель виготовлена з високоякісного пластику і має досить компактні розміри.
Артикул виробника: 6941991101625
id ksm-9416
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 21 |
| Выходная мощность | 83 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходной ток | 5 A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | BZ20A |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
- Цена: 427 ₴




