
Накопичувач SSD OCPC XTL-200 SSD 2.5" SATA III 256GB
2 568 ₴
2 472 ₴
- В наличии
- Код: 154603
- +380 (67) 249-48-482ий
SSD накопичувач SSD OCPC XTL-200 підходить як для комп'ютерів, так і для ноутбуків. Коштує недорого і вважається відмінним варіантом для апгрейда. Головний плюс цього SSD накопичувача — його продуктивність, адже порівняно зі звичайним жорстким диском він працює в 3–4 рази швидше. Це підтверджують його характеристики: швидкість читання даних тут становить до 510 Mb/s, а швидкість запису — до 450 Mb/s.
Ємність моделі становить 256 Гб. Цього цілком достатньо, щоб поставити операційну систему і необхідні для роботи програми. І навіть залишиться трохи місця для створення точок відновлення або зберігання особистих файлів.
Артикул виробника: SSD25S3T256GLT
id ksm-9756
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OCPC |
| Страна производитель | Тайвань |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір SSD | 7073 |
| Страна регистрации бренда | США |
| Максимальна швидкість запису | 450 |
| Максимальна швидкість читання | до 510 Mb/s |
| Модель SSD | XTL-200 |
| Розміри | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Тип елементів пам’яті | TLC |
| Тип накопителя | Внутрішній |
- Цена: 2 472 ₴




