
Зовнішній акумулятор Baseus Magnetic Mini Wireless Fast Charge Power Bank 5000mAh 20W Cluster Чорний(With Simple Series Charging
1 247 ₴
- В наличии
- Код: 154652
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зовнішній акумулятор Baseus Magnetic Mini Wireless Fast Charge Power Bank 5000mAh 20W Cluster Black
Baseus Magnetic Mini — легкий і компактний павербанк із підтримкою бездротової зарядки та магнітним кріпленням. Чудово підходить для щоденного використання та швидкої підзарядки смартфона.
Характеристики:
Ємність: 5000 мАг
Потужність: до 20 Вт
Тип зарядки: бездротова / дротова
Роз’єм: USB Type-C
Колір: чорний
Особливості:
Магнітна фіксація
Підтримка швидкої зарядки
Компактний і легкий корпус
Переваги:
Зручний у дорозі
Не потребує кабелів для зарядки
Надійна робота
Сучасний дизайн
Артикул виробника: P10022107113-00
id ksm-12452
Артикул виробника: P10022107113-00
id ksm-12452
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 138 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходные интерфейсы | 1 × Type-C; Wireless charging |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 5000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | P10022107113-00 |
| Мощность | 20 W |
| Поддержка MagSafe | Да |
| Тип аккумулятора | Литий-ионные (Li-ion) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Цвет корпуса | Black |
Информация для заказа
- Цена: 1 247 ₴




