
Штатив-тримач Ulanzi Vijim Desktop Flexible Arm/Light Stand(With Clip/Two Stages) (UV-2665 LS04)
1 026 ₴
- В наличии
- Код: 154661
- +380 (67) 249-48-482ий
Ulanzi Vijim Desktop Flexible Arm/Light Stand(With Clip/Two Stages) (UV-2665 LS04) — це двосегментний штатив-тримач, призначений для встановлення на штанги або штативи діаметром від 18 до 28 мм. Він кріпиться за допомогою затискача, а фіксує його гвинт. Це забезпечує стабільність і надійність аксесуара.
ЛЕГКИЙ І ЗНОСОСТІЙКИЙ
Штатив виготовлений з алюмінію. Матеріал легкий і міцний, але водночас здатен витримати навантаження до 1 кг.
ДВІ СЕКЦІЇ
Кронштейн складається з двох секцій, з'єднаних між собою кульковим підшипником. Це дозволяє вільно маневрувати й швидко налаштовувати встановлене на ньому обладнання. Довжина першої секції складає 25 см, а другої — 34 см.
УНІВЕРСАЛЬНЕ КРІПЛЕННЯ
На кінці кронштейна є невелика кульова головка з універсальним різьбленням 1/4''. На штатив можна встановлювати тримачі для телефонів, світлодіодні ліхтарі, мікрофони та невеликі компактні або бездзеркальні камери.
ШИРОКИЙ СПЕКТР ЗАСТОСУВАННЯ
Ulanzi Vijim Desktop Flexible Arm/Light Stand(With Clip/Two Stages) (UV-2665 LS04) ідеально підходить для зйомок, прямих етерів у YouTube або Tiktok, запису кулінарних демонстрацій, конференцій тощо.
Артикул виробника: 2665
id ksm-12949
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Ulanzi |
| Состояние | Новое |
| Тип | Головка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 480 г |
| Висота штативу | перша секція — 25 см, друга секція — 34 см |
| Гарантийный срок | 3 |
| Додаткові характеристики, штативи | Може бути застосований для встановлення світлодіодної панелі, кільцевої лампи, накамерного світла, камери, веб камери, телефону |
| Колір штативу | 7073 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Мoдель | Vijim Desktop Flexible Arm |
| Особенности | кульова головка з різьбою 1.4"; витримує навантаження до 1 кг; 2-секційний |
| Совместимость | Зі штативами й штангами від 18 до 28 мм |
| Тип крепежа | Різьба 1/4" |
| Тип штативу | Штатив |
- Цена: 1 026 ₴




