
Зовнішній акумулятор ACEFAST M11 PD30W Qi2 magnetic wireless charging power bank 10000 mAh Чорний
1 914 ₴
1 898 ₴
- В наличии
- Код: 154712
- +380 (67) 249-48-482ий
Зовнішній акумулятор ACEFAST M11 забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Елегантний корпус з полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним. Ємність 10 000 мАг забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Бездротова зарядка потужністю 5, 7,5, 10 та 15 Вт для смартфонів та бездротових навушників. Спеціальний LED-індикатор дозволяє легко стежити за рівнем заряду, а завдяки підтримці протоколів швидкого заряджання PD30W, QC, FCP, SCP та AFC цей акумулятор стає універсальним рішенням для будь-якого користувача. Компактні розміри та мала вага роблять його зручним для повсякденного використання та перенесення. Поставляється зі складною вбудованою підставкою, яка зробить перегляд телепередач і відеороликів ще більш комфортним та звільнить вас від необхідності постійно тримати смартфон в руках. Акумулятор ACEFAST M11 стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Артикул виробника: 6974316282341
id ksm-15859
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Особенности | С подставкой |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 218 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходные интерфейсы | USB Type-C; бездротовий |
| Вхід | 18 W |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 18 |
| Емкость аккумулятора | 10000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 30 W |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект поставки | Пауербанк; кабель |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | M11 |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Поддержка MagSafe | Да |
| Розміри | 105.5 × 67.3 × 20 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове/бездротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 1 898 ₴




