
Автомобільний зарядний пристрій WUW-C185 PD20W+QC3.0 чорний
207 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- В наличии
- Код: 154722
- +380 (67) 249-48-482ий
WUW-C185 PD20W+QC3.0 Black — автомобільний зарядний пристрій від бренду WUW.
Зарядка зроблена з полікарбонату та алюмінієвого сплаву і має 2 порти — USB і Type-C. Дуже зручно, що кожен з них видає потужність 18 Wта 20 W відповідно. А це означає, що навіть під час короткої поїздки відразу два потужні гаджети зарядяться дуже швидко і будуть готові для подальшого використання.
WUW-C185 PD20W+QC3.0 гарантує високий рівень безпеки для пристроїв при стрибках струму та напруги, перезаряду, перегріву та короткого замикання.
Особливості:
− підтримка функції швидкого заряду QC3.0A;
− підтримка технології PD з вихідною потужністю 20W;
− міцний металевий корпус;
− багаторівнева система безпеки.
Артикул виробника: 6972573335466
id ksm-16287
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід | 5V |
| Выходная мощность | 38 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходной ток | 2.4 A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | C185 |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
- Цена: 207 ₴




