
Рюкзак Tigernu T-B3909 15.6" Червоний
2 094 ₴
- В наличии
- Код: 154742
- +380 (67) 249-48-482ий
Фірмовий міський рюкзак Tigernu T-B3909 з наявністю зовнішнього USB-порту для зарядки телефону або інших пристроїв.
Якісний і стильний фірмовий рюкзак Tigernu T-B3909 призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. Також, у фірмовому рюкзаку Tigernu є наявність відсіку для ноутбука розміром до 15,6 дюймів. Безліч кишень дає змогу розкласти всі речі на свої місця, що робить приємним використання рюкзака щодня, а також є кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних речей.
Рюкзак виготовлено з якісної фірмової тканини — щільний зносостійкий нейлон, який має водовідштовхувальні властивості, стійкість до порізів і розривів.
Всі елементи рюкзака Tigernu, що несуть навантаження, додатково посилені, що дає змогу витримувати величезну вагу навіть у разі активного використання.
Спинка рюкзака Tigernu виготовлена зі спеціального спіненого матеріалу з ефектом пам'яті MEMORY FOAM, щоб рівномірно розподілити навантаження на спину для комфортного використання.
Під час виробництва рюкзаків Tigernu використовують тільки якісну фурнітуру. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu, щоб захистити власну марку від підробок.
ОСОБЛИВОСТІ:
− зовнішній USB-роз'єм для зарядки пристроїв;
− кількість відділень: 6;
− потайна кишеня;
− матеріал — зносостійкий нейлон.
Артикул виробника: T-B3909Red
id ksm-17364
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tigernu |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал | Нейлон |
| Объем | 24 л |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1 кг |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Мoдель | T-B3909 |
| Розміри | 47 × 31 × 15 мм |
| Тип конструкции | Дволямковий |
- Цена: 2 094 ₴


