
Пантограф Ulanzi TH07 Phone Holder (T095GBB1 TH07)
1 724 ₴
- В наличии
- Код: 154890
- +380 (67) 249-48-482ий
Стійте, сидіть або лежіть, коли ви знімаєте відео, фотографуєте, дивитеся фільм за допомогою підлогового тримача для телефону TH07 від Ulanzi. Підлоговий пантограф для телефону з регульованою висотою заввишки від 85 до 145 см має два поворотних кронштейни по 30 см, які можуть розмістити ваш телефон під будь-яким кутом.
Ваш телефон буде міцно закріплений у кріпленні з можливістю 360°, завдяки кульовій голівці, так що ви можете знімати в будь-якій орієнтації. Завдяки великій міцній основі діаметром 26 см підставка залишається стабільною і її можна легко переміщати по кімнаті.
Пантограф складається з трьох частин: опори та двох колін. Висота в прямому положенні становить від 85 см до 145 см, що робить її універсальною для різних положень перегляду — лежачи, сидячи або стоячи.
На кінці підлогового тримача для телефона є кріплення для телефона, яке розширюється з 6 до 9.2 см, що дає змогу закріпити практично будь-який смартфон.
Стійка для телефона виготовлена з алюмінієвого сплаву, ABS пластику та сталі (труби виготовлені з вуглецевої сталі), тому вона легка, її легко переміщати з одного місця в інше.
За стійкість підставки для смартфона відповідає металева основа з правильною вагою. Вона утримує підставку і запобігає її падінню. Знизу основи є нековзний гумовий шар.
Артикул виробника: T095GBB1
id ksm-29141
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Производитель | Ulanzi |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2185 г |
| Висота штативу | 145 см |
| Колір штативу | 7073 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | Алюмінієвий сплав + залізо + ABS |
| Мoдель | TH07 |
| Розміри | 85 × 145 см |
| Совместимость | Смартофони до 6,5" |
| Тип крепежа | Затискач |
| Тип штативу | Підлоговий штатив |
- Цена: 1 724 ₴




