-17%

Зовнішній акумулятор Baseus Free2Pull Power Bank with Retractable Cable 20000mAh 65W сірий
3 529 ₴
2 924 ₴
- В наличии
- Код: 154893
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зовнішній акумулятор Baseus Free2Pull Power Bank
Зовнішній акумулятор Baseus Free2Pull — універсальне рішення для зарядки смартфонів та інших гаджетів у дорозі. Компактний корпус і продуманий дизайн забезпечують зручність щоденного використання.
Характеристики:
Тип: павербанк
Інтерфейси: USB / Type-C
Підтримка швидкої зарядки: є
Особливості:
Ергономічний дизайн
Компактні габарити
Універсальна сумісність
Переваги:
Ідеальний для подорожей
Зручний у використанні
Надійна робота
Артикул виробника: P10073700843-00
id ksm-29581
Артикул виробника: P10073700843-00
id ksm-29581
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходные интерфейсы | USB + USB Type C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | P10073700843-00 |
| Мощность | 65 W |
| Тип аккумулятора | Литий-ионные (Li-ion) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Стандартна |
Информация для заказа
- Цена: 2 924 ₴



