
Зовнішній акумулятор WUW TUGII-Y45 (PD45W) 20000mAh Чорний
1 236 ₴
1 048 ₴
- В наличии
- Код: 154941
- +380 (67) 249-48-482ий
Зовнішній акумулятор WUW Y45 забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися.
Корпус з міцного пластику не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей.
Ємність 20 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений вхідними/вихідними портом та кабелем Type-C 45W, вихідним портом USB-A 22,5 W та виходом Lightning (кабель Lightning 5 V/3 A), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів.
Зовнішній акумулятор WUW Y45 стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Артикул виробника: Y45
id ksm-33165
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Вхід | 5 V / 3 A; 9 V / 3 A; 12 V / 3 A; 15 V / 3 A; 20 V / 2 A |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; вбудований кабель USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Кабель | USB-C; Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Модель Power bank | Y45 |
| Мощность | 45 W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 1 048 ₴



