
Накопичувач SSD Apacer AS350 1TB 2.5" 7mm SATAIII Standard
6 589 ₴
5 542 ₴
- В наличии
- Код: 154971
- +380 (67) 249-48-482ий
Apacer AS350 1TB 2.5" 7mm SATAIII Standard — твердотільний накопичувач Apacer. Він використовує нове покоління інтерфейсу SATA III і забезпечує швидкість передачі 6 Гбіт/с, що дозволяє досягати швидкості читання/запису до 560/540 МБ/с.
НОМЕР ОДИН ДЛЯ ОНОВЛЕННЯ КОМП’ЮТЕРА
Завантаження та виконання програми на комп’ютері відбуватимуться лише за кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню Apacer SSD Utility користувачі можуть без додаткових витрат відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків.
ЧУДОВА ПРОДУКТИВНІСТЬ З ОПТИМІЗОВАНОЮ ДОВГОВІЧНІСТЮ ТА СТАБІЛЬНІСТЮ
AS350 має подовжений термін служби з покращеною стабільністю роботи, зберігаючи постійну продуктивність навіть після багатьох років використання.
Артикул виробника: AP1TBAS350-1
id ksm-34446
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Страна производитель | Тайвань |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Объем накопителя | 1024 GB |
| Тип диска | SSD |
| Пользовательские характеристики | |
| Total Bytes Written | 600 |
| Вес | 48 |
| Група ємності | 960 GB – 1 TB |
| Интерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | 540 |
| Максимальна швидкість читання | 560 |
| Модель SSD | AS350 |
| Розміри | 100 × 69.85 × 6.9 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопителя | Внутрішній |
| Время наработки на отказ | 1500000 |
- Цена: 5 542 ₴




