
Зовнішній акумулятор Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh (Integrated Cable) Tan GL
1 612 ₴
1 609 ₴
- В наличии
- Код: 155090
- +380 (67) 249-48-482ий
Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh оснащений вбудованим кабелем USB-C і підтримує швидке заряджання потужністю до 33 Вт, що дає змогу швидко заряджати сучасні смартфони та інші пристрої.
КОМПАКТНІСТЬ І ПОРТАТИВНІСТЬ
Завдяки компактним розмірам та вбудованому кабелю, що перетворюється на зручний ремінець, цей акумулятор легко поміщається в руці або кишені, забезпечуючи зручність у повсякденному використанні.
ОДНОЧАСНА ЗАРЯДКА ТРЬОХ ПРИСТРОЇВ
Оснащений портами USB-C, USB-A і вбудованим кабелем, цей павербанк дає змогу заряджати до трьох пристроїв одночасно, задовольняючи потреби в енергії для смартфонів, планшетів та інших ґаджетів.
БЕЗПЕКА ТА НАДІЙНІСТЬ
Пристрій забезпечує дев'ять рівнів захисту, включно із захистом від перегрівання, короткого замикання та перенапруги, що гарантує безпеку ваших пристроїв під час заряджання.
Артикул виробника: BHR9333GL
id ksm-35858
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 212 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходные интерфейсы | USB-A; USB-C; вбудований кабель USB-C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 10000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 33 W |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Особенности | Вбудований кабель USB Type-C |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 80.9 × 65.9 × 26 мм |
| Тип аккумулятора | Литий-ионные (Li-ion) |
| Цвет корпуса | Beige |
- Цена: 1 609 ₴




