-18%

Універсальна мобільна батарея HOCO Sabio fully compatible power bank with 3 cables J132B 30000mAh |1USB/1Type-C, 22.5W/3A, PD/QC|
1 515 ₴
1 247 ₴
- В наличии
- Код: 155491
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HOCO Sabio J132B – це надійний універсальний зовнішній акумулятор великої ємності, що забезпечує стабільне заряджання одночасно кількох пристроїв. Оснащений вбудованими кабелями Lightning, USB-C і USB-A, він стане ідеальним варіантом для подорожей, роботи та повсякденного використання.
Основні характеристики:
✔ Ємність: 30000mAh (номінальна – 16500mAh)
✔ Вихід:
USB-C: 20W (PD/QC/FCP/AFC)
USB-A: 5V/3A
USB-C кабель: 22.5W (QC/FCP/SCP/AFC)
Lightning кабель: 5V/2.4A
✔ Вхід: USB-C – 18W
✔ Загальний вихід: 5V/2A
✔ Матеріал корпусу: вогнетривкий ABS+PC
✔ Осередок: літій-полімерний
✔ Дисплей: LED-дисплей заряду
✔ Розмір: 152 × 67 × 43 мм
✔ Вага: 650 г
Артикул виробника: 6942007632614
id up-000011187
Артикул виробника: 6942007632614
id up-000011187
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| USB для зарядки | 1USB |
| Емкость | 30000mAh |
| Дод. роз'єми | Type-c |
| Зарядка за технологією QI | Нет |
| Кабель в комплекті | Combo |
| Цвет | Black |
| Показник заряду | LCD Display |
| Потужність (W) | 22.5W |
| Сила тока (А) | 3.0A |
| Швидка зарядка QC / PD | Є |
Информация для заказа
- Цена: 1 247 ₴



