-3%

Універсальна мобільна батарея HOCO Original magnetic power bank 5000mAh J160 |1Type-C/1Lightning, 5W/2A|
663 ₴
640 ₴
- В наличии
- Код: 155513
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HOCO Original Magnetic Power Bank J160 – 5000mAh – компактний та надійний портативний акумулятор із підтримкою магнітного кріплення, який дозволяє швидко заряджати смартфони та інші гаджети. Підтримує зарядку через Type-C, Lightning та бездротову зарядку 5W, забезпечуючи зручність та мобільність у будь-яких умовах.
Основні характеристики:
✔ Ємність: 5000mAh (19.25Wh), номінальна ємність – 2600mAh
✔ Вхід: USB-C / Lightning: 5V/2A
✔ Вихід: USB-C: 5V/2A; бездротова зарядка: 5W; загальний вихід: 5V/2A
✔ Індикатор: LED-світло показує рівень заряду батареї
✔ Матеріал: вогнетривкий корпус PC + літій-полімерний акумулятор
✔ Розмір: 100 × 66 × 14 мм
✔ Вага: 125 г
Артикул виробника: 6942007664080
id up-000012084
Артикул виробника: 6942007664080
id up-000012084
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 5000mAh |
| Дод. роз'єми | Type-c/lightning |
| Зарядка за технологією QI | Є |
| Кабель в комплекті | Type-c |
| Цвет | Grey |
| Показник заряду | LED індикатор |
| Потужність (W) | 5W |
| Сила тока (А) | 2A |
Информация для заказа
- Цена: 640 ₴



