-9%

Універсальна мобільна батарея HOCO Original PD magnetic power bank 20000mAh J160B |1Type-C/1Lightning, 20W/3A, PD/QC|
1 283 ₴
1 167 ₴
- В наличии
- Код: 155515
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HOCO Original PD Magnetic Power Bank J160B – 20000mAh – потужний портативний акумулятор із підтримкою PD/QC зарядки та магнітного кріплення, який забезпечує швидку та надійну зарядку смартфонів, планшетів та інших пристроїв. Підтримує Type-C, Lightning та бездротову зарядку, включно з MagSafe для iPhone.
Основні характеристики:
✔ Ємність: 20000mAh (77Wh), номінальна ємність – 11500mAh
✔ Вхід: USB-C / Lightning: 18W
✔ Вихід: USB-C: 20W (PD/QC/FCC/AFC); бездротова зарядка: 5W/7.5W/10W/15W (MagSafe 7.5W); загальний вихід: 5V/2A
✔ Індикатор: LED-світло показує рівень заряду батареї
✔ Матеріал: вогнетривкий корпус PC + літій-полімерний акумулятор
✔ Розмір: 110 × 70 × 30 мм
✔ Вага: 340 г
Артикул виробника: 6942007664103
id up-000012086
Артикул виробника: 6942007664103
id up-000012086
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Функции зарядки | MagSafe |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 20000mAh |
| Дод. роз'єми | Type-c/lightning |
| Зарядка за технологією QI | Є |
| Кабель в комплекті | Type-c |
| Цвет | Grey |
| Показник заряду | LED індикатор |
| Потужність (W) | 20W |
| Сила тока (А) | 3.0A |
| Швидка зарядка QC / PD | Є |
Информация для заказа
- Цена: 1 167 ₴



