Фотопринтер DHP511
Це практичний аксесуар або електронний пристрій для щоденного використання. Він підходить для виконання базових задач, підключення сумісних гаджетів або розширення їхніх можливостей.
Виробник: GLASSCOVE
Модель: DHP511
В комплекті: Фотопринтер DHP511, блок живлення, касета для паперу, інструкція
Режим передачі даних: Wi-Fi
Робоча середа: 5–40℃, 20–80 % вологості
Вага нетто: 1,3 кг (без картриджа та касети)
Розмір: 205 x 72,7 x 124,6 мм (без касети) (Ш x В x Г)
Гарантія: 12 місяців
Система друку: З нанесенням чорнила термічною сублімацією
Максимальна роздільна здатність: 300 x 300 точок/дюйм
Кольори: 3 види кольорових чорнил із захисним покриттям, 256 рівнів для кожного кольору (глибина кольору 24 б
Подавач аркушів: Автоподавання з касети для паперу
Формат паперу: 100 x 195 мм
Чорнильний картридж: Включно з матеріалами для друку
Швидкість друку: Прибл. 60 с
Режими друку: Контролюється дадатком Film Cutter (для iOS) та Сutter (для Android)
Параметри друку: Контролюється дадатком Film Cutter (для iOS) та Сutter (для Android)
Спосіб друку: Прямий друк з додатку Film Cutter (для iOS) та Сutter (для Android)
Підключення: через Wi-Fi за допомогою дадатку Film Cutter (для iOS) та Сutter (для Android)
Джерело живлення: Живлення від джерела змінного струму
Споживання електроенергії: Прибл. 4 Вт (у режимі очікування), прибл. 60 Вт (під час друку)
Артикул виробника: G-000000856
Це практичний аксесуар або електронний пристрій для щоденного використання. Він підходить для виконання базових задач, підключення сумісних гаджетів або розширення їхніх можливостей.
Виробник: GLASSCOVE
Модель: DHP511
В комплекті: Фотопринтер DHP511, блок живлення, касета для паперу, інструкція
Режим передачі даних: Wi-Fi
Робоча середа: 5–40℃, 20–80 % вологості
Вага нетто: 1,3 кг (без картриджа та касети)
Розмір: 205 x 72,7 x 124,6 мм (без касети) (Ш x В x Г)
Гарантія: 12 місяців
Система друку: З нанесенням чорнила термічною сублімацією
Максимальна роздільна здатність: 300 x 300 точок/дюйм
Кольори: 3 види кольорових чорнил із захисним покриттям, 256 рівнів для кожного кольору (глибина кольору 24 б
Подавач аркушів: Автоподавання з касети для паперу
Формат паперу: 100 x 195 мм
Чорнильний картридж: Включно з матеріалами для друку
Швидкість друку: Прибл. 60 с
Режими друку: Контролюється дадатком Film Cutter (для iOS) та Сutter (для Android)
Параметри друку: Контролюється дадатком Film Cutter (для iOS) та Сutter (для Android)
Спосіб друку: Прямий друк з додатку Film Cutter (для iOS) та Сutter (для Android)
Підключення: через Wi-Fi за допомогою дадатку Film Cutter (для iOS) та Сutter (для Android)
Джерело живлення: Живлення від джерела змінного струму
Споживання електроенергії: Прибл. 4 Вт (у режимі очікування), прибл. 60 Вт (під час друку)
Артикул виробника: G-000000856
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Glasscove |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | Фотопринтер DHP511, блок живлення, касета для паперу, інструкція |
| Вага нетто | 1,3 кг (без картриджа та касети) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Источник питания | Живлення від джерела змінного струму |
| Кольори | 3 види кольорових чорнил із захисним покриттям, 256 рівнів для кожного кольору (глибина кольору 24 б |
| Максимальное разрешение | 300 x 300 точок/дюйм |
| Мoдель | DHP511 |
| Параметри друку | Контролюється дадатком Film Cutter (для iOS) та Сutter (для Android) |
| Подавач аркушів | Автоподавання з касети для паперу |
| Підключення | через Wi-Fi за допомогою дадатку Film Cutter (для iOS) та Сutter (для Android) |
| Режим передачі даних | Wi-Fi |
| Режими друку | Контролюється дадатком Film Cutter (для iOS) та Сutter (для Android) |
| Робоча середа | 5–40℃, 20–80 % вологості |
| Размер | 205 x 72,7 x 124,6 мм (без касети) (Ш x В x Г) Ш х Д х В |
| Система друку | З нанесенням чорнила термічною сублімацією |
| Потребление электроэнергии | Прибл. 4 Вт (у режимі очікування), прибл. 60 Вт (під час друку) |
| Спосіб друку | Прямий друк з додатку Film Cutter (для iOS) та Сutter (для Android) |
| Формат бумаги | 100 x 195 мм |
| Чорнильний картридж | Включно з матеріалами для друку |
| Скорость печати | Прибл. 60 с |
Информация для заказа
- Цена: 9 106 ₴









