Плоттер Glasscove CS310
Це захисний аксесуар для збереження екрана або корпусу пристрою від подряпин і щоденного зношування. Він допомагає довше підтримувати акуратний вигляд гаджета.
Виробник: GLASSCOVE
Модель: CS310
ОС: Android
Діагональ: 5.5"
Датчик для автоматичного подавання плівки: Так
Максимальна ширина вирізання: 209 мм (Для різання плівки розміром 12.9" на планшет)
Режим передачі даних: Wi-Fi, Bluetooth
Точність вирізання: +_ 0.082 мм
Швидкість вирізання: 300-600 мм/с
Вхідна напруга: 100В - 240В
Потужність: 48 Вт
Робоча середа: -5С~+45C
Вага нетто: 6 Кг
Вага брутто: 8.5 Кг
Розмір плоттера: 520*170*185 мм
Розмір паковання: 620*300*250 мм
Гарантія: 12 місяців
Сила тиску леза до: 1 Кг
Артикул виробника: G-000000830
Це захисний аксесуар для збереження екрана або корпусу пристрою від подряпин і щоденного зношування. Він допомагає довше підтримувати акуратний вигляд гаджета.
Виробник: GLASSCOVE
Модель: CS310
ОС: Android
Діагональ: 5.5"
Датчик для автоматичного подавання плівки: Так
Максимальна ширина вирізання: 209 мм (Для різання плівки розміром 12.9" на планшет)
Режим передачі даних: Wi-Fi, Bluetooth
Точність вирізання: +_ 0.082 мм
Швидкість вирізання: 300-600 мм/с
Вхідна напруга: 100В - 240В
Потужність: 48 Вт
Робоча середа: -5С~+45C
Вага нетто: 6 Кг
Вага брутто: 8.5 Кг
Розмір плоттера: 520*170*185 мм
Розмір паковання: 620*300*250 мм
Гарантія: 12 місяців
Сила тиску леза до: 1 Кг
Артикул виробника: G-000000830
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Glasscove |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 8.5 Кг |
| Вага нетто | 6 Кг |
| Входное напряжение | 100В - 240В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Датчик для автоматичного подавання плівки | Да |
| Діагональ | 5.5" |
| Максимальна ширина вирізання | 209 мм (Для різання плівки розміром 12.9" на планшет) |
| Мoдель | CS310 |
| ОС | Android |
| Мощность | 48 Вт |
| Режим передачі даних | Wi-Fi, Bluetooth |
| Робоча середа | -5С~+45C |
| Розмір паковання | 620*300*250 мм |
| Розмір плоттера | 520*170*185 мм |
| Сила тиску леза до | 1 Кг |
| Состояние | Новое |
| Точність вирізання | +_ 0.082 мм |
| Швидкість вирізання | 300-600 мм/с |
Информация для заказа
- Цена: 17 520 ₴









