-7%

Крісло офісне Defender Optima сітка,3 клас,120 кг,чорне
3 612 ₴
3 342 ₴
- В наличии
- Код: 158940
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Крісло офісне Defender Optima сітка,3 клас,120 кг,чорне
Артикул виробника: 64316
id td-867077
Артикул виробника: 64316
id td-867077
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Defender |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления кресла | |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота сидіння (Крісла офісні) | 44-54 см |
| Додаткові характеристики (Крісла офісні) | Висота підйому 100 мм |
| Клас газліфта (Крісла офісні) | 3 клас |
| Колір (Крісла офісні) | Чорний |
| Максимальне навантаження, кг (Крісла офісні) | 120 |
| Матеріал коліс (Крісла офісні) | Пластик |
| Матеріал корпусу (каркас) (Крісла офісні) | Метал |
| Матеріал оббивки (Крісла офісні) | Текстиль + сітка |
| Матеріал основи (Крісла офісні) | Пластик |
| Основа (Крісла офісні) | Хрестовина з роликами |
| Особливості (Крісла офісні) | З сіткою |
| Підлокітники (Крісла офісні) | Без підлокітників |
| Регулювання (Крісла офісні) | Висота сидіння, Жорсткість гойдання |
| Розмір коліс (Крісла офісні) | 50 мм |
| Розміри сидіння (Крісла офісні) | 57х48х4 см |
| Розміри сидіння, см (Крісла офісні) | 57 х 48 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 342 ₴






