
TFT 23.8" HP S5 524da, IPS, 100hz, VGA, HDMI, HAS, колонки, чорний
9 149 ₴
- В наличии
- Код: 160248
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Монітор TFT 23.8" HP S 5 524da, чорний
Артикул виробника: B11W5AT
id td-902126
Артикул виробника: B11W5AT
id td-902126
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub (VGA) (Монітори) | 1 |
| HDMI (Монітори) | 1 |
| VESA (Монітори) | 100x100 |
| Вага, кг (Монітори) | 3,52 |
| Властивості підставки (Монітори) | Кут нахилу: -5° / +25°, Регулювання по висоті: 100 мм |
| Джерело живлення (Монітори) | Зовнішнє |
| Динамічна контрасність (Монітори) | 8 000 000:1 |
| Додаткові роз'єми (Монітори) | 2 x аудіороз’єм |
| Діагональ екрану (Монітори) | 23,8 |
| Колонки (Монітори) | Да |
| Колір (Монітори) | Чорний з сріблястим |
| Кут огляду, гор/верт (Монітори) | 178/178 |
| Максимальна роздільна здатність (Монітори) | 1920x1080 (Full HD) |
| Особливості (Монітори) | 99% sRGB, HP Eye Ease, HDR, динаміки 2x2Вт |
| Покриття екрана (Монітори) | Антиблікове |
| Споживана потужність (Монітори) | В робочому режимі: 15 Вт В режимі очікування: 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін (Монітори) | 16:9 |
| Статична контрасність (Монітори) | 1500:1 |
| Тип матриці (Монітори) | IPS |
| Тип підсвітки (Монітори) | Edge-LED |
| Час реакції, мс (Монітори) | 5 |
| Частота оновлення (Монітори) | 100 Гц |
| Яскравість (Монітори) | 300 кд/м² |
Информация для заказа
- Цена: 9 149 ₴






