
TFT 34" Philips 34B2U3600CH, WQHD, VA, 120Гц, вигн., 2xHDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS, чорний
30 544 ₴
- В наличии
- Код: 161044
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Монітор TFT 34" Philips 34B2U3600CH, чорний
Артикул виробника: 34B2U3600CH/00
id td-907243
Артикул виробника: 34B2U3600CH/00
id td-907243
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| DisplayPort (Монітори) | 1 |
| HDMI (Монітори) | 2 |
| Power Delivery (Монітори) | USB PD 3.0 до 90 Вт |
| USB Type-C (Монітори) | 2 |
| VESA (Монітори) | 100x100 |
| Вага, кг (Монітори) | 10,4 |
| Веб-камера (Монітори) | Да |
| Вигнутий (Монітори) | Да |
| Властивості підставки (Монітори) | Кут нахилу: -5° / +30°, Регулювання по висоті: 180 мм, Обертання: +/-180° |
| Джерело живлення (Монітори) | Внутрішнє |
| Динамічна контрасність (Монітори) | 50 000 000:1 |
| Додаткові роз'єми (Монітори) | 4 x USB 3.2, 1 x RJ-45, 1 x Аудіороз'єм |
| Діагональ екрану (Монітори) | 34 |
| Колонки (Монітори) | Да |
| Колір (Монітори) | Чорний |
| Кут огляду, гор/верт (Монітори) | 178/178 |
| Максимальна роздільна здатність (Монітори) | 3440x1440 (UWQHD) |
| Особливості (Монітори) | Вигин 1500R, SoftBlue, EasyRead, Адаптивна синхронізація, HDR10, EyeSafe, Динаміки 5x2 Вт, PIP/PBP, 5-мегапіксельна камера з мікрофоном і світлодіодним індикатором (для Windows Hello), SmartKVM |
| Покриття екрана (Монітори) | Антиблікове |
| Споживана потужність (Монітори) | В робочому режимі: 28.26 Вт, В режимі очікування: 0.3 Вт |
| Співвідношення сторін (Монітори) | 21:9 |
| Статична контрасність (Монітори) | 3500:1 |
| Тип матриці (Монітори) | VA |
| Тип підсвітки (Монітори) | wLED |
| Час реакції, мс (Монітори) | 4 |
| Частота оновлення (Монітори) | 120 Гц |
| Яскравість (Монітори) | 300 кд/м² |
Информация для заказа
- Цена: 30 544 ₴








