
Вентилятор Mesko MS 7309 настільний/ 70Вт/ D=30см/ автоповорот/ чорний
1 687 ₴
- В наличии
- Код: 161151
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вентилятор Mesko MS 7309
Артикул виробника: MS7309
id td-907440
Артикул виробника: MS7309
id td-907440
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Вариант установки | Настольный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид (Вентилятори) | Лопатевий |
| Додатково (Вентилятори) | Потік повітря 36 м3/хв, Довжина шнура живлення: 122 см |
| Діаметр (Вентилятори) | 30 см |
| Живлення (Вентилятори) | Від мережі |
| Керування (Вентилятори) | Механічне |
| Колір (Вентилятори) | Чорний |
| Кількість лопатей (Вентилятори) | 3 |
| Кількість швидкостей (Вентилятори) | 3 |
| Максимальна потужність (Вентилятори) | 70 Вт |
| Матеріал корпусу (Вентилятори) | Пластик |
| Регулювання (Вентилятори) | Горизонтальне коливання 76° (38° ліворуч та 38° праворуч), Регульований кут 26° (13° вгору та 13° вниз) |
| Тип (Вентилятори) | Настільний |
| Типи режимів (Вентилятори) | Низька, середня, висока швидкість |
| Функції (Вентилятори) | Автоповорот |
Информация для заказа
- Цена: 1 687 ₴




