
Ніж складаний Ganzo G611 помаранчевий
518 ₴
- В наличии
- Код: 161167
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
_x000D_
Опис Ganzo G611 orange:
_x000D__x000D_ Оптимальне рішення – туристичний ніж G611 orange від компанії Ganzo. Лезо ножа виконана з нержавіючої сталі 42 0С і має захисне покриття антивідблиску. Завдяки високому вмісту вуглецю, 42 0с сталь після термічної обробки набуває високу твердість (58-60 HRC) і добре тримає заточення. _x000D_
_x000D__x000D_ Рукоять ножа G611 orange має зручну ергономічну форму і виконана з ударостійкого пластику помаранчевого кольору. Відмінною рисою моделі G611 orange є наявність вбудованого в ручку свистка, який дозволяє подати попереджувальний сигнал у разі виникнення непередбаченої ситуації або небезпеки. Також на рукояті розташований карабін, який дозволяє закріпити ніж G611 orange на поясі або туристичному спорядженні. Замок Liner Lock надійно фіксує лезо (як у відкритому, так і в закритому положенні). Дана модель стане вашим незамінним помічником під час відпочинку на природі та в походах. _x000D_
Артикул виробника: G611o
id am-44245
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Цвет | Оранжевый |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 85 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 75 мм |
| Общая длина | 190 мм |
| Колір рукоятки | жовтий, помаранчевий |
| Марка сталі | 420C |
| Розмір в складеному стані | 115 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 518 ₴






