
Ніж складаний Ganzo G7393P-OR помаранчевий
1 480 ₴
- В наличии
- Код: 161172
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ganzo G7393P:
_x000D__x000D_ Ніж повинен бути практичним і красивим. Саме таким компанія Ganzo зробила складаний ніж G7393Р. Лезо в цій моделі виконаний у формі drop-point і виготовлено із нержавіючої сталі 440С. Цей тип сталі має твердість 58HRC, що робить можливим тривалий час зберігати заточку. Підточити ж затупившийся ніж кожен користувач може навіть самостійно. Для гладко заточеного леза, як у Ganzo G7393Р, зробити це буде не складно. Додаткової уваги заслуговує темне покриття клинка. Воно матове і не відбиває сонячні промені або світло ліхтаря, а тому ножа підходить для мисливців і використання інших тактичних цілях. Крім того, чорне покриття, яке зроблено за допомогою сучасних порошкових фарб і не стирається з часом, виконує роль додаткового захисту металу від корозії. Ну і нарешті, ніж з темним лезом дуже стильно виглядає._x000D_
_x000D__x000D_ Довжина клинка у Ganzo G7393Р становить 87 мм, а товщина леза — 3,3 мм. Інша частина із загальної довжини ножа 205 мм припадає на рукоятку. Вона зроблена з нового виду пластику — G10. Його відмінність — висока міцність, яка досягається за рахунок композитної структури. Ще одна перевага пластику в тому, що йому легко надати обрану форму, щоб рукоятка ножа була по-справжньому зручною. До речі, щоб Ganzo G7393Р не вислизав з рук, його рукоятка придбала текстурну хвилясту поверхню._x000D_
_x000D__x000D_ З практичної точки зору також необхідно згадати про блокатора клинка, який використовується в даній моделі це замок Axis з металевим штифтом, який і замикає лезо ножа в крайніх положеннях. Завдяки дії замку, клинок не може вільно повертатися навколо своєї осі, що гарантує користувачеві безпеку._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- нержавіюча сталь з маркуванням 440С; _x000D_
- темне покриття клинка; _x000D_
- довжина леза ножа 87 мм; _x000D_
- твердість загартування 58HRC; _x000D_
- заточка типу plain; _x000D_
- ніж важить 135 грам; _x000D_
- встановлений замок Axis; _x000D_
- використовується пластик G10. _x000D_
_x000D_ Гарантія: Рік гарантійного обслуговування надається для кожного з ножів Ganzo G7393Р._x000D_
Артикул виробника: G7393P-OR
id am-44286
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Цвет | Оранжевый |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 135 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, універсальний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 87 мм |
| Общая длина | 205 мм |
| Колір рукоятки | помаранчевий |
| Марка сталі | 440C |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 1 480 ₴










