_x000D_
_x000D_
Опис Ganzo G618:
_x000D__x000D_
Ganzo 618 — акуратний, простий, надійний складаний ніж туристичного, похідного та побутового призначення. Основа конструкції виконана з нержавіючої сталі 440, а зовнішні накладки рукояті — з ABS-пластика. Розміри ножа повністю відповідають вимогам мобільності і компактності — довжина інструменту в зібраному вигляді досягає всього лише 11.5 см, а вага — 110 р. _x000D_
_x000D_
_x000D_
Ніж Ganzo 618 — наочний приклад елегантної простоти і високої якості збірки. Модель не обтяжена хитромудрими конструкторськими рішеннями — перед нами цілком класичний і надійний інструмент бюджетної серії для мисливця або рибалки, для туриста або домохазяїна. Ganzo 618 має на озброєнні добротний 8-сантиметровий клинок прямий заточкою, виконаний з вуглецевої сталі марки 440, і ширина якого дорівнює 0,25 см по обуху. Колір леза — хром, встановлений фіксатор — Liner Lock — класичний замок з віковою історією експлуатації.
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Рукоять відмінно вписується в загальний дизайн виробу, продовжуючи витончену форму ножа. Для накладок вибрано вельми популярний у важкій та легкій промисловості ABS-пластик. Даний матеріал не боїться впливу кислот, лугів, масел, а також витримує широкий температурний діапазон і абсолютно не токсичний. Для того, щоб інструмент не вислизав з мокрих, брудних або жирних рук, передбачена цілком лояльна накатка, яка не буде впиватися вам в долоню, навпаки — забезпечить добре зчеплення і впевнений хват. В цілому Ganzo 618 відмінно збалансований у всіх відносинах і зручний в роботі. Довжина виробу в робочому стані дорівнює 19.5 см, 8 см відводиться на клинок і 11.5 см - на рукоять; колір для зовнішніх панелей обраний чорний — класичний, насичений і не мазкий. Рукоять такої довжини відмінно лягає в руку і дозволяє комфортно працювати з інструментом, рівномірно розподіляючи навантаження і тиск. У торці рукоятки ножа Ganzo 618 передбачено отвір для темляка, кільця або іншого кріплення.
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Артикул виробника: G618
id am-44314
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 110 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 80 мм |
| Общая длина | 195 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | 440 |
| Розмір в складеному стані | 115 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 479 ₴





