_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ganzo G619:
_x000D__x000D_ Ganzo 619 — це типовий туристичний ніж, який буде дуже доречний для широкого кола людей: мисливців, рибалок, грибників, мандрівників, автомобілістів, прихильників активного способу життя і різних заходів на свіжому повітрі. Складаний ніж — річ не замінима на пікніку, в поході, в міських і дорожніх умовах і в побуті, так як зручний і безпечний як у транспортуванні та використанні. Для того, щоб інструмент завжди був під рукою, на рукояті передбачена металева кліпса, за допомогою якої можна закріпити ніж на відповідних частинах одягу і екіпіровки._x000D_
_x000D__x000D_ Клинок Ganzo 619 з нержавіючої сталі марки 440 володіє відмінними експлуатаційними характеристиками. Дана сталь міцна, досить еластична, не піддається корозії і інших анресивних впливів навколишнього середовища. Пряма заточка леза значно розширює сферу застосування ножа, проста і невибаглива в заточенні і, в даному випадку, досить довго залишається в гострому, робочому стані, незважаючи на серйозні навантаження. Біля основи клинка ми бачимо опорний ділянку з ребристим обухом для більш комфортної роботи з твердими матеріалами, коли потрібно докласти якомога більше зусиль. Фіксує клинок замковий механізм з віковою історією — Liner Lock — ідеально проста і надійна конструкція з мінімальною кількістю складових деталей._x000D_
_x000D__x000D_ Рукоять цілком практично виконана в чорному кольорі з міцного ABS-пластика, який дуже активно використовується як легкої, так і важкої промисловості завдяки своїм високим експлуатаційним характеристикам. Зовнішні панелі надійно закріплені на сталевому остові металевими заклепками, мають ненав'язливе текстуроване покриття і ергономічний дизайн. Матеріал рукояті цінний тім, що не руйнується від впливу екстремальних температур, кислот, лугів, масел і інших анресивних впливів навколишнього середовища._x000D_
_x000D__x000D_ Характеристики:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- Тип замка: Liner Lock _x000D_
- Матеріал леза: 440 _x000D_
- Матеріал рукояті: ABS _x000D_
- Довжина клинка: 90 мм _x000D_
- Товщина клинка по обуху: 2,5 мм _x000D_
- Довжина в похідному положенні: 110 мм _x000D_
- Довжина в робочому положенні: 205 мм _x000D_
Артикул виробника: G619
id am-44315
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 119 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Общая длина | 205 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | 440 |
| Розмір в складеному стані | 110 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
- Цена: 479 ₴










