
Нiж складаний Ganzo G7211-GR зелений
1 415 ₴
- В наличии
- Код: 161209
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ganzo G7211:
_x000D__x000D_ Ніж Ganzo 7211 особливо привабливий в якості супутника рибака або любителя активного відпочинку на природі, оскільки це складна модель. У складеному вигляді довжина інструменту становить всього 11,5 див. В робочому — 20 см при довжині клинка 8,5 см. Вага ножа — 135 р._x000D_
_x000D__x000D_ Для клинка цього ножа використовується якісна марка сталі 440С, яка містить марганець, кремній і хром. Добавки забезпечують металу високу твердість і здатність протистояти основних видів корозії. В тому числі, ніж не піддається іржавінню. Ріжуча кромка Ganzo 7211 — пряма, а поверхня клинка оброблена методом сатинування поверхні. Такий вид шліфування утворює на поверхні ножа абстрактний візерунок з дрібних штрихів. Клинок виглядає напівматовим і майже не блікує._x000D_
_x000D__x000D_ Рукоятка також частково зроблена зі сталі. Другий використовується для її матеріал — сучасний полімер G10. Це дуже міцне і довговічне композитне волокно. Поверхня рукоятки — текстурована, що покращує її зчеплення з долонею. На внутрішній стороні розташована металева кліпса для приєднання до поясного ременя або фіксації в кишені. Ця невелика деталь дозволяє тримати ніж під рукою і не втратити його._x000D_
_x000D__x000D_ У відкритому або складеному стані клинок ножа фіксується за допомогою замка типу Auto Lock. Його механізм дозволяє без праці відкрити ніж за допомогою однієї руки. При цьому, такий тип замку дуже надійний і не дозволить ножу відкритися самостійно або скластися під час роботи._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- складаний ніж з замком Auto Lock; _x000D_
- нержавіюча сталь марки 440С; _x000D_
- міцні накладки на рукоятку з склопластика і сталі; _x000D_
- кліпса для кріплення на пояс; _x000D_
- лезо з заточенням прямого типу; _x000D_
- сатиновий клинок; _x000D_
- замок Auto Lock. _x000D_
_x000D_ Гарантія: На ножі Ganzo 7211 надається офіційна гарантія компанії-виробника, дійсна протягом 12 місяців з дати продажу._x000D_
_x000D__x000D_ _x000D_
Артикул виробника: G7211-GR
id am-44556
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Цвет | Зелёный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 135 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, викидний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Общая длина | 200 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Марка сталі | 440C |
| Розмір в складеному стані | 115 мм |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Auto lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, автоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3 мм |
- Цена: 1 415 ₴





