
Ніж складаний кишеньковий Ruike P671-CB, (7 см) 14C28N / G10&карбоновий fiber чорний
2 936 ₴
- В наличии
- Код: 161212
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ruike P671-CB:
_x000D__x000D_ Простота і надійність — це головні якості складаного ножа Ruike P671-CB, що дозволяють ефективно застосовувати даний ніж у міських та польових умовах. А за рахунок непоганого балансування і зручній рукояті з підпальцевими виїмками, цей ніж добре лягає в долоню і залишається зручним у використанні при утриманні практично будь хватом._x000D_
_x000D__x000D_ У складеному вигляді модель P671-CB займає зовсім небагато місця і з легкістю поміщається практично в будь-якій кишені. Відкривається ніж з допомогою масивного двостороннього шпенька або при натисканні на спеціальний виступ, який є частиною клинка. В «робочому» стані він буде зафіксований замком Liner-lock, який відрізняється легкістю в експлуатації і невибагливістю у догляді._x000D_
_x000D__x000D_ Варто відзначити, що лезо ножа Ruike P671-CB володіє відмінною зносостійкістю і міцністю, що обумовлено не тільки його габаритами, а і застосуванням високоякісної нержавіючої сталі марки 14C28N, загартованої до рівня 58-60 HRC._x000D_
_x000D__x000D_ Рукоятка представленої моделі складається з декількох частин. В її основі лежатиме металеві лайнери, на яких розташовуються плашки G10 і накладки з вуглецевого волокна чорного кольору._x000D_
_x000D__x000D_ Для максимально комфортного транспортування, виробник передбачив у цій моделі пристосування для кріплення страхувального темляка і знімну сталеву кліпсу, яка встановлюється тільки в одному положенні._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- тип ножа по конструкції — складаний; _x000D_
- лезо витягується за допомогою двостороннього шпенька або спеціального виступу; _x000D_
- тип замка — Liner-lock; _x000D_
- повна довжина ножа у відкритому вигляді становить 16,4 см; _x000D_
- лезо має форму Drop-point і гладку заточування ріжучої кромки; _x000D_
- для виготовлення леза застосовується нержавіюча сталь марки 14C28N; _x000D_
- рівень твердості клинка становить 58-60 HRC; _x000D_
- довжина леза — 7,0 см, товщина біля обуха — 3,5 мм; _x000D_
- рукоять складається з металевих лайнерів, пластин G10 і накладок з вуглецевого волокна; _x000D_
- ніж має отвір для установки темляка і сталеву кліпсу; _x000D_
- вага Ruike P671-CB дорівнює 104 грам. _x000D_
_x000D_ Інформація:_x000D_
_x000D__x000D_ Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був зроблений._x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_ Гарантія: офіційна, від виробника, діє 5 років з моменту придбання._x000D_
Артикул виробника: P671-CB
id am-44564
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Цвет | Черный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 104 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 70 мм |
| Общая длина | 164 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 2 936 ₴







